SEKUSEPT EXTRA N ROZTOK 2L

Dočasne nedostupné

  • Kód produktu: 9315
  • Obsah: 2 L
43,70 € s DPH

Popis produktu

Výhody pre užívateľa

- používa sa zriedený

- obsahuje inhibítor korózie

- neobsahuje formaldehyd

- zvlášť vhodný na termolabilný materiál

- dobrá materiálová znášanlivosť


Spektrum účinku:

Účinný proti baktériám (vrátane TBC), mikroskopickým kvasinkovitým a vláknitým hubám, vírusom (vrátane hepatitídy B/HBV/ podľa metodiky MADT a pôvodcovi AIDS/HIV). Certifikovaný podľa DGHM.


Oblasť použitia:

Čistenie a dezinfekcia zdravotníckych nástrojov. Určený na nástroje z nerezu, skla, plexiskla, porcelánu, gumy, pryže a plastických látok. Prípravok je vhodný aj na dezinfekciu termolabilného inštrumentária a príslušenstva, ako napr. anesteziologické príslušenstvo a flexibilné endoskopy. Pri nástrojoch z polykarbonátu, polysulfónu a akrylového skla sa pri stálom používaní prípravku nedá vylúčiť možnosť zmeny materiálu, avšak zmene je možné zabrániť dôkladným opláchnutím nástrojov po každom použití prípravku. Prípravok je určený pre použitie v nemocniciach, laboratóriách, lekárskych ordináciách, klinikách.


Návod na požitie:

Pripravte pracovný roztok s požadovanou koncentráciou zriedením prípravku v studenej vode (max. 30°C). Predmety ponorte do roztoku. Maximálnu pozornosť venujte odstráneniu vzduchových bublín pri predmetoch obsahujúcich dutiny. Po uplynutí expozičnej doby vyberte nástroje z roztoku a dôkladne opláchnite demineralizovanou vodou (príp. pitnou alebo sterilnou destilovanou vodou). Pri veľmi silnom znečistení odporúčame nástroje a endoskopy predčistiť s enzymatickým detergentom Seku Zyme. Pracovný roztok pripravujte denne čerstvý (podľa nariadenia RKI)! Nariedený nepoužitý roztok je možné uchovávať max. 14 dní v uzatvorenej nádobe. Pri použití “Dezinfekčnej vane Sekusept” sa s nástrojmi jednoduchšie a bezpečnejšie manipuluje.


Obsah účinných látok v 100 g prípravku:

- 5,0 g alkyldimetylbenzylamónium-chloridy;

- 6,0 g glutaraldehyd

Súvisiace produkty

DESIDENT CAVICIDE  200ML SPRAY

DESIDENT CAVICIDE 200ML SPRAY

predaj ukončený

6,78 € s DPH

DESIDENT CAVICIDE  700ML SPRAY MR

DESIDENT CAVICIDE 700ML SPRAY MR

predaj ukončený

13,65 € s DPH

SEKUSEPT PLUS sol.  2L

SEKUSEPT PLUS sol. 2L

Dočasne nedostupné

152,51 € s DPH

SkinMed Chlorhexidin spray 150 ml

SkinMed Chlorhexidin spray 150 ml

Skladom 1-2 dni

9,29 € s DPH

Stabimed Fresh 1000 ml

Stabimed Fresh 1000 ml

Skladom 1-2 dni

26,10 € s DPH

Dezanol

Dezanol

od 10,83 € s DPH

Pozerali ste tieto produkty