O nás

Poznáme vás dôverne! Vieme poradiť, vysvetliť, liečiť... Už dvadsaťtri rokov, sedem dní v týždni, tristošesťdesiatpäť dní v roku sme spolu s vami! Lekáreň TaJ je zárukou spoľahlivosti a cestou k vášmu zdraviu...

Značka Lekáreň TaJ bola založená v roku 1994, dnes má tri ďalšie pobočky. Sortiment, ktorý máme v lekárňach, tvoria nielen tie najžiadanejšie lieky, no u nás nájdete aj to, čo inde niekedy márne hľadáte. V ponuke máme široký výber liekov viazaných na lekársky predpis. Vyberať si však môžete z veľkého množstva voľne predajných liekov, výživových doplnkov, zdravotníckych pomôcok, zdravotníckej obuvi, homeopatik. Držíme sa myšlienky všetko pod jednou strechou - ponúkame aj veterinárne lieky, prípravky a chovateľské potreby.

Práve pre veľký záujem o veterinárne prípravky sme sa rozhodli spustiť eshop www.modralekaren.sk. Ubudnú vám starosti kde a čo pozháňať pre vášho domáceho miláčika. Žiadny stres, nakúpite to všetko priamo z pohodlia vášho domova.

Patríme k veľkým milovníkom zvierat, a preto sme sa rozhodli pomáhať opusteným zvieratkám a tiež ponúknuť túto možnosť aj Vám. Pomôcť zvieratkám v útulku nebolo nikdy jednoduchšie. Pridajte sa k nám a spolu možno zachránime malé šteniatko, opusteného psíka či mačičku. Modralekaren.sk Vám ponúka možnosť podporiť niektorý z vybraných útulkov, s ktorými spolupracujeme. Ak ste nenašli ten svoj, nemáme problém rozbehnúť spoluprácu aj s ďalšími útulkami.

Ako konkrétne môžete pomôcť? Podporiť ich môžete kúpou krmiva, tabletami na odčervenie, obojkami alebo kozmetickými prípravkami, prípadne inými chovateľskými potrebami podľa Vášho výberu. Stačí ak pri objednávke uvediete útulok, ktorému chcete darovať svoj nákup a my im to doručíme za Vás. Zvieratá sú tiež živé tvory a nie "veci"... Pomáhajme si navzájom.