O nás


Ako to celé začalo...

Príbeh našej lekárne za začal už v roku 1994, kedy sa dve kolegyne Táňa a Jana, rozhodli založiť súkromnú lekáreň na mieste, kde už niekoľko rokov spolu pracovali.

Po ukončení školy som v roku 2010 vstúpila ako čerstvá absolventka do nej aj ja. Spočiatku sme sa snažili rozvíjať kamennú lekáreň a jej služby, stali sme sa prvou pohotovostnou lekárňou na sídlisku Sekčov v Prešove, kde pôsobíme a potom padlo rozhodnutie založiť aj internetovú lekáreň. Založili sme NIE-klasickú internetovú lekáreň, na ktorej stránkach sa nachádzate.

Ako farmaceuti, sme sa rozhodli priniesť na trh komplexnú ponuku veterinárnych prípravkov pre rôzne druhy zvieratiek, ktoré sa nedajú bežne zohnať v petshope, zároveň ich nie je možné úplne jednoducho zohnať v každej lekárni a spájaním s našimi kamarátmi veterinármi a veterinárkami chceme prinášať aj kvalitný obsah formou blogu a videí na našich sociálnych sieťach.

Tento rok by sme chceli rozšíriť náš eshop o produkty pre ľudí, aby sme Vám priniesli komfort v nakupovaní a určite plánujeme aj sekciu prírodnej kozmetiky a produktov, pretože sa sami snažíme fungovať cestou zerowaste.

Nie len ja, ale celý tím sme nadšení chovatelia našich miláčikov, ktorých často vídate na sociálnych sieťach a preto Vám ich chceme predstaviť :). 

Katka - zakladateľka webu

Začítajte sa do nášho bloguMY!

PharmDr. Tatiana Šimanská zakladateľka T a J s.r.o
Mgr. Janka Marušinová zakladateľka T a J s.r.o
PharmDr. Katarína Gurka Šimanská, MPH zakladateľka modralekaren.sk
Ing. Slavomíra Papež Veselá šéfka nákupu a správkyňa webu
Diana Rybárska šéfka expedície a baliarne
MVDr. Mgr. Mária Dobisová šéfblogerka
Ing. Matej Kováč šéf marketingu
Nina šéfka sociálnych médií
Arnold Horváth šéf fotograf
Mates šéf degustátor psy
Hermína šéfka pelechov a škrabadiel
Zoja šéfka homeoffice-u
Nico výkonný šéf vylomenín
Velma hlavná kontrolórka pre obojživelníky
Belka šéfka psích modelov
Marcel šéf degustátor mačiek