ADVANTIX SPOT ON 1X4ML NAD 25KG

Skladom 1-2 dni

  • Kód produktu: 6580
  • Obsah: 1x4 ML
12,55 € s DPH
+ -

Popis produktu

Advantix preukázal vysokú účinnosť nielen proti kliešťom, ale aj proti prenosu chorôb z kliešťov na psov. Advantix PROPS chráni pred kliešťami ich účinným zabitím, ak už sú prisaté, ale hlavne ich odpudením (a následným zabitím) skôr, ako sa stihnú prisať. To predstavuje dvojitú ochranu pred nebezpečným parazitom.

Advantix zabraňuje prenosu boreliózy, pretože odpudí a zabije kliešte skôr, ako sa stihnú prisať.

Advantix predstavuje vskutku nepremožiteľnou kombináciu. To znamená dôkladnú ochranu nielen pred kliešťami, ale aj pred komármi, bodavými muchami a všenkami. Parazity sú odpudenie a zabití skôr, než stihnú uštipnúť alebo uhryznúť. A zároveň je jedným z najsilnejších prípravkov na trhu proti blchám. Zabraňuje blchám cicať krv a zabíja blchy do 3 -5 minút od kontaktu.

Návod na použitie: Aplikácia je nesmierne jednoduchá. Advantix je určený pre aplikáciu na kožu. Malému psíkovi stačí jedno miesto pre aplikáciu, väčší pes potrebuje prípravok nakvapkať na štyri rôzne miesta na koži v chrbtovej línii. Aplikujte prípravok pravidelne raz za mesiac a zaručíte tak celoročnú ochranu vášho psa pred nepríjemnými parazitmi aj chorobami, ktoré môžu títo parazity na psa preniesť.

Advantix možno aplikovať gravidným i dojčiacim sukám a šteňatám od 7 týždňov veku a nad 1,5 kg váhy. Mačky sa svojou unikátnou fyziológiou tento liek netolerujú. Preto Advantix nikdy neaplikujte mačkám! Štúdie v domácnostiach, kde chovali mačky aj psy ošetrené Advantix spoločne, ale nepreukázali sa nežiaduce reakcie u mačiek.

Pre psov s hmotnosťou nad 25 kg.

Súvisiace produkty

ADVANTIX SPOT ON 4X4ML NAD 25KG

ADVANTIX SPOT ON 4X4ML NAD 25KG

Skladom 1-2 dni

52,10 € s DPH